Nasze dziewczęta w I Powiatowym Konkursie Humanistycznym :)

W poniedziałek uczennice naszej szkoły z klasy ósmej Maja Glapińska, Dominika Brzozowska, Weronika Szukalska wzięły udział w I Powiatowym Konkursie Humanistycznym o tytuł Mistrzyni Humanistyki.

Konkurs łączył wiedzę z języka polskiego, historii i wiedzy o społeczeństwie, a także umiejętności z pracy z platformą Quizizz.
Nasze ósmoklasistki godnie reprezentowały szkołę, zyskując kolejne doświadczenie. Wszystkie otrzymały dyplomy oraz upominki.
Życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!

Sylwia Olszak