06.06.2015 Dni Pieńska 2015r. – MALI LOKALNI ARTYŚCI

Dni Pieńska 2015r. – MALI LOKALNI ARTYŚCI

Mali Lokalni Artyści pod takim tytułem zaprezentował się zespół fletowy „Fleciki” z okazji tegorocznych Dni Pieńska ‘ 2015. Nasz występ był odpowiedzią na serdeczne zaproszenie organizatora – pana Andrzeja Świderskiego, dyrektora EuroRegioKom Pieńsk, w ramach obchodów święta miasta Pieńsk.

Nasze świętowanie rozpoczęło się paradą otwierającą całą uroczystość, która wyruszyła spod Szkoły Podstawowej nr 1 do dawnej huty szkła „Lucyna”, gdzie znajdowała się scena główna na której nasz szkolny zespół fletowy mógł zaprezentować przygotowany repertuar.

Piękne i uśmiechnięte dziewczęta z Naszej szkoły, w promieniach gorącego słońca, rozpoczęły występy Lokalnych Artystów, rozgrzewając atmosferę wspaniałym występem. Zespół wykonał trzy utwory : Ach jak przyjemnie, Żyj do przodu oraz Gra w kolory. Ogromne brawa i gratulacje publiczności utwierdziły Nas w przekonaniu, że warto być wytrwałym i zapałem ćwiczyć grę na flecie, pokonując trudności wykonawcze

i niejednokrotnie dekoncentrującą tremę.

Z przykrością muszę stwierdzić, że był to jeden z ostatnich występów koła fletowego „Fleciki” w takim składzie ponieważ dziewczęta z klasy szóstej, której jestem wychowawcą, niestety kończą edukację w Naszej szkole. Są to Alicja Chmielowiec, Julia Michaluk, Karolina Senkowska, Sonia Siwicka.

Dziękuję Wam za ogrom pracy, zaangażowanie, wspaniałą realizację wszystkich muzycznych celów

i wspólnie spędzone chwile. Dzięki Wam zawsze cudowne!!! Z całego serca życzę dalszego muzycznego rozwoju, realizacji pasji i doskonalenie własnego talentu! Głęboko wierzę, że będziecie pielęgnować wspomnienia wspólnych muzycznych poczynań, a może nawet Wam ich zabraknie!!! Ja na pewno będę o Was pamiętać!!!

Z muzycznymi pozdrowieniami

M. Liskowacka- Kobyłt

opiekun koła fletowego „Fleciki”

P.S. Jak zawsze bardzo gorąco dziękuję rodzicom za dowóz dziewczynek na występ.