11.04.2017 EuroRegioKom w Pieńsku - Gminna Talentiada Artystyczna

W Naszej szkole działa wiele kół zainteresowań, w których możemy rozwijać swoje talenty, pogłębiać wiedzę czy  realizować swoje pasje. Dlatego Nasi uczniowie przygotowywani i wspierani przez nauczycieli chętnie prezentują swoje umiejętności w różnych konkursach, przeglądach, olimpiadach.

Odpowiadając na zaproszenie Gimnazjum im o. Michała Tomaszka w Pieńsku, które było  pomysłodawcą
i organizatorem I edycji Gminnej Talentiady,  chętnie przygotowaliśmy się do  przeglądu twórczości i pasji
uczniów szkół Gminy Pieńsk.

Swoje talenty mogliśmy zaprezentować podczas występów artystycznych, które odbyły się 11 kwietnia br.Byliśmy dumni i było nam niezmiernie miło, że mogliśmy naszymi występami „pochwalić” się przed szerszą publicznością w EuroRegioKom w Pieńsku.
          Przyjęto Nas wspaniale, a i my zaprezentowaliśmy się świetnie! Warto jest pielęgnować swoje talenty
i wytrwale ćwiczyć,  aby móc je potem pokazać szerszej publiczności!

Występy artystyczne Naszej szkoły, były prezentowane przez: zespół taneczny klas IV – VI PLĄSIK
opiekun p. Iwona Pastuszka –Błauciak, zespół taneczny klas I – III TIP – TOP – opiekun p. Kamila Kędzierska, zespół muzyczny FLECIKI – opiekun p. Marzena Liskowacka – Kobyłt oraz chórek szkolny WIOLINKI – opiekun
p. Wiesław Wyspiański.

Wszystkie występy były wyjątkowe i cieszę się bardzo, że uczniowie Naszej szkoły  na te kilka minut pokonali tremę i zmienili się w profesjonalnych artystów! Występ przed pięcioosobowym jury oraz publicznością z trzech gminnych szkół to naprawdę wielkie wyzwanie. Gratuluję i wierzę, że nie był to ostatni raz i Nasze szkolne zespoły artystyczne będą próbować swoich sił jeszcze w wielu takich wspaniałych „przygodach”. A może ktoś z uczniów Naszej szkoły jeszcze do nich dołączy ...

Dla mnie, jako opiekuna zespołu fletowego, NAJWAŻNIEJSZĄ I NAJWSPANIALSZĄ wiadomością było przyznanie jednej z siedmiu NAGRÓD dla FLECIKÓW!!! Zespół wystąpił w składance piosenek Michaela Jacksona
i podbił serca zarówno publiczności jak i jury! GRATULUJĘ Wam dziewczęta WYTRWAŁOŚCI bo ten sukces był okupiony ciężką pracą! Pamiętajcie jednak, że warto spełniać swoje marzenia!

Z baaaardzo muzycznymi pozdrowieniami

M. Liskowacka- Kobyłt

nauczyciell muzyki

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć na www.zinfo.pl