27.10.2020 PASOWANIE NA ZERÓWKOWICZA

27.10.20r. w oddziale przedszkolnym Szkoły Podstawowej w Dłużynie Dolnej odbyło się pasowanie na zerówkowicza. W związku z pandemią nasze pasowanie odbyło się w bardzo kameralnej atmosferze. Zaproszonymi gośćmi, którzy mieli przyjemność oglądać występy dzieci, było nasze grono pedagogiczne oraz przedstawiciel Rady Rodziców.

Dzieci po występie artystycznym złożyły przysięgę oraz ślubowały pilnie przykładać się do nauki i......zabawy :)

Po uroczystości dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek, podczas którego mogły również obejrzeć prezenty przygotowane przez swoich rodziców,  panią dyrektor oraz Radę Rodziców.

Wychowawca - Karolina Świderska